Poznaj nas

Przez ponad 10 lat działalności trochę się u nas zmieniało: zespół, projekty, sprzęt, siedziba… Jednak bez zmian pozostało nasze zaangażowanie, chęć do pracy i pomocy przedsiębiorcom oraz marketerom. Wśród naszych klientów i partnerów wciąż są osoby, pamiętające nasze pierwsze kroki. Dołącz do grona zadowolonych klientów, stabilnie działającej agencji reklamowej.

źródło sukcesu

Nasze kompetencje.

Strategia i analiza

Nasze działania w zakresie marketingu poparte są analizą danych, których gromadzenie i przetwarzanie traktujemy priorytetowo. Dzięki temu skutecznie zrealizujemy Twoje cele strategiczne.

Wiedza i znajomość rynku

Nasz zespół stale podnosi swoje umiejętności i kształci się z zakresu potrzebnego do skutecznego prowadzenia działań dla Twojej firmy. Decyzje podejmujemy w oparciu o wiedzę oraz bazując na doświadczeniu i wieloletniej znajomości rynku.

Zaplecze techniczne

Swobodnie poruszamy się w systemach umożliwiających przygotowanie i wyświetlanie reklam Twojej firmy w internecie. Dzięki temu szybko i skutecznie przekładamy ustalenia na działające kampanie.

Kreatywność i design thinking

W naszych działaniach mamy oczy szeroko otwarte i łączymy różne techniki. Naszym celem jest zaprezentowanie Twojej firmy, oferty i produktów tak, aby zaciekawić potencjalnych klientów.

Projektowanie graficzne

Przykładamy dużą uwagę do tego, aby kreacje wychodzące z naszego studia były nowoczesne i atrakcyjne. Dbamy o spójność projektowanych materiałów uwzględniając unikalne potrzeby każdego z kanałów marketingowych.

Programowanie

Przekuwamy kreacje i cele marketingowe w skuteczne rozwiązania internetowe. Własne zaplecze programistyczne, pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie zachowując przy tym uzgodniony termin realizacji i rozsądny koszt.

Co mówią o nas klienci?

Już od dłuższego czasu korzystam z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolony z jakości i czasu realizacji usługi.
Gorąco polecam !!!

Jarosław

Korzystałam z usług różnych firm a ta jest najlepsza. Profesjonalne podejście, miła obsługa, szybka reakcja. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Sylwia

Profesjonalnie, szybko, fachowo. Polecam !!!

Marcin

Wybierz nas, jeżeli:

  • szukasz stabilnego partnera, który pomoże Ci się rozwinąć,
  • zależy Ci na osiągnięciu długofalowych efektów,
  • chcesz dotrzeć do nowych klientów na różne sposoby,
  • porządkujesz sprawy cyfrowe w swojej firmie,
  • nie masz czasu na samodzielne prowadzenie działań,
  • w Twojej firmie brakuje cyfrowych kompetencji,
  • chcesz uniknąć błędów i zaoszczędzić zasoby.
poznajmy się

Zacznijmy od bezpłatnej konsultacji.

Piotr Petrasz

+48 606 172 411

kontakt@vanhem.pl