Kontakt

+48 606 172 411
kontakt@vanhem.pl

Z kim będziesz rozmawiać?

Nazywam się Piotr Petrasz i to ze mną się skontaktujesz. Preferuję kontakt doradczy. Poznajemy się, słucham o Twoim biznesie i potrzebach, wątpliwościach, zadaję pytania i odpowiadam na Twoje. Wskazuję możliwy zakres naszej współpracy, terminy i wstępne koszty.

Wyślij wiadomość

Spotkanie online

Spotkania w formie online, na dowolnym komunikatorze, traktuję tak samo jak rozmowę telefoniczną czy wymianę kilku maili. Jeżeli od razu chcesz porozmawiać online, napisz lub zadzwoń i umówimy się na konkretny termin. 

Spotkanie stacjonarne

Z przyjemnością się z Tobą / Wami spotkam, na terenie Warszawy lub najbliższych okolic, w Twoim w biurze, zakładzie, sklepie lub u mnie. Zadzwoń lub napisz, sprawdzimy nasze kalendarze i umówimy się. Na spotkania przyjeżdżam przygotowany z obszaru, o którym chcesz porozmawiać dlatego już w pierwszym kontakcie, będę musiał zebrać od Ciebie trochę informacji.

Spotkania, zwłaszcza pierwsze, traktuję jak formę poznania się, sprawdzenia czy będziemy mogli pomóc Twojej firmie, dookreślenia potrzeb, zebrania informacji. Na tego rodzaju spotkaniach nie świadczę usług typu audyt czy konfiguracja kampanii, wprowadzanie zmian na stronie itp.

Dane rejestrowe

VANHEM.PL Piotr Petrasz
ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
NIP: 525-248-18-81

Dziękujemy naszym klientom za wieloletnie zaufanie,
zbudowane relacje i zażyłości oraz polecanie nas.