Kontakt

Osoba z którą się skontaktujesz odpowie na Twoje pytania związane z marketingiem, projektami internetowymi oraz grafiką i drukiem. Zbierze informacje potrzebne do przygotowania oferty. Postara się podać widełki cenowe i czasowe realizacji danego projektu. Doradzi i zasugeruje rozwiązania techniczne. Dzięki regularnym kontaktom z klientami, dążymy do tego aby przedstawić Ci jak najwięcej informacji już podczas pierwszego kontaktu.

Szybki kontakt

+48 606 172 411

kontakt@vanhem.pl

Dane adresowe

Vanhem
ul. Puławska 18/20
02-512 Warszawa

Spotkanie

W sprawie spotkania uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt. Z chęcią przyjedziemy do Twojej siedziby. Zapraszamy również do nas lub w inne, dogodne komunikacyjnie miejsce w Warszawie i okolicach.

Realizacja projektów

Realizujemy projekty internetowe dla klientów z całej Polski oraz zza granicy. Nasza komunikacja odbywa się głównie mailowo oraz telefonicznie. Na chwilę obecną materiały drukowane dostarczamy bezpłatnie, wyłącznie na terenie kraju.

Napisz do nas wiadomość

Wszelkie wykonywane przez nas wyceny są bezpłatne i niezobowiązujące. Na wiadomości staramy się odpowiadać jak najszybciej, zazwyczaj w przeciągu kilku godzin od ich otrzymania.

Potwierdź zgodę na kontakt

Co mówią o nas klienci?

Już od dłuższego czasu korzystam z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolony z jakości i czasu realizacji usługi.
Gorąco polecam !!!

Jarosław

Korzystałam z usług różnych firm a ta jest najlepsza. Profesjonalne podejście, miła obsługa, szybka reakcja. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Sylwia

Profesjonalnie, szybko, fachowo. Polecam !!!

Marcin

Polityka prywatności

Kliknij tu aby zapoznać się z naszą polityką prywatności.

poznajmy się

Zacznijmy od bezpłatnej konsultacji.

Piotr Petrasz

+48 606 172 411

kontakt@vanhem.pl