szczegóły realizacji przedstawiamy osobiście

PORTFOLIO

motoryzacja

Wykonanie nowej odsłony graficznej strony Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie. Na stronie położono nacisk na promowanie usługi komputerowego ustawiania geometrii kół oraz przygotowanie strony do prowadzenia kampanii internetowych. 

produkcja

Kompleksowa realizacja wizerunkowej strony internetowej wraz z wdrożeniem działań e-marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie lead-ów. W zakres realizacji wchodziło też przygotowanie zdjęć i wideo.

wydawnictwo, e-commerce

Wdrożenie prostego sklepu internetowego, poprzez który dystrybuowany jest dziennik dla dzieci. W sklepie znajduje się jeden produkt w kilku wariantach. Konstrukcja sklepu inspiruje rodziców oraz rozwiewa ich wątpliwości.

ceramika, urządzanie wnętrz, e-commerce

Wdrożenie międzynarodowego sklepu internetowego dla marki pośredniczącej w sprzedaży ceramiki, tkanin, obrazów oraz akcesoriów do unikalnego wyposażenia wnętrz. W sklepie szeroko rozbudowano prezentacje poszczególnych kolekcji. 

produkcja, moda, e-commerce

Przekucie pomysłu biznesowego związanego z nadrukami na koszulkach, na działające rozwiązania internetowe. W skład projektu wchodziły dwa sklepy internetowe, jeden z asortymentem gotowych koszulek w klimacie tattoo, drugi jako kreator własnych nadruków.

wydawnictwo, e-commerce

Sklep internetowy dla nowej marki wydawniczej, propagującej kulturę czytania mang oraz wzbogacającej polski rynek o nowe, ciekawe tytuły. Oprócz spersonalizowanej szaty graficznej, w sklepie zastosowano rozwiązanie weryfikacji wieku użytkownika. 

akcesoria budowlane, e-commerce

Wdrożenie specjalistycznego sklepu internetowego z zamkami, wkładkami, okuciami drzwiowymi oraz elementami związanymi z zabezpieczeniami fizycznymi, w tym sejfy. Projekt został poprowadzony w oparciu o platformę PrestaShop.

architektura

Dla renomowanej pracowni architektonicznej z Warszawy, przygotowaliśmy nową, dwujęzyczną odsłonę strony internetowej. Celem projektu było pokazanie w możliwie minimalistycznej formie największych realizacji projektowych pracowni.

moda, retail, e-commerce

Realizacja strony dla firmy zajmującej się konsultingiem handlowym, strategią i wsparciem dla marek modowych planujących ekspansję międzynarodową. Jednym z projektów był również własny sklep internetowy marki, prowadzony pod brandem Visha Moda.

opakowania, produkcja, handel

Wizerunkowa strona internetowa dla marki produkcyjno – handlowej z branży opakowań plastikowych. Na stronie położono nacisk na pokazanie walorów zakładu produkcyjnego i kultury firmy, w myśl sloganu: wiedza, jakość, powtarzalność. 

handel

Wraz z naszym partnerem – firmą InfoSerwis, przygotowaliśmy nową odsłonę strony dla firmy zajmującej się sprzedażą maszyn produkcyjnych renomowanych producentów. W serwisie znajduje się ponad 70 uporządkowanych podstron, materiały zdjęciowe i wideo.

meble, e-commerce

Dla lokalnego salonu meblowego, wdrożyliśmy sklep internetowy, wraz z katalogiem produktów na zamówienie. Prezentację produktów wspiera dedykowany próbnik tkanin, zintegrowany z procesem zakupu. Na stronie znajdują się również produkty z ekspozycji.

startup

Realizacja nowatorskiego portalu, o zasięgu międzynarodowym, skierowanego do rodzin podróżujących po świecie. W oparciu o system WordPress przygotowaliśmy MVP portalu, którego trzonem są opinie i wielokryterialne oceny obiektów przez użytkowników.

IT, doradztwo biznesowe

Strona firmy informatycznej prowadzącej duże wdrożenia systemu klasy ERP – enova365. Strona nastawiona jest pozyskuwanie lead-ów b2b, poprzez budowanie eksperckiego wizerunku firmy w oparciu o jej historie, doświadczenie zespołu oraz publikacje.